WHIRLPOOL WBE 31112

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2238542/whirlpool-wbe-31112.jpg

    0

Chladnička kombinovaná, 175cm, A++, objem chladnička/mraznička 194/109l, hlučnost 39dB, 1 kompresor, 4 skleněné poličky, mrazící výkon 4.5kg/24hod., bílá. WHIRLPOOL WBE 31112 je kombinovaná chladnička nabízející celkový objem 303 litrů a řadu praktických funkcí, přinášejících nejen úsporu energie ale také času. Uvnitř »

Recenze WHIRLPOOL WBE 31112

VerenaLord Překvapivý poměr funkčnosti/ceny, jsem spokojena, vše funguje tak jak má.

Adriana Chladnicka po tyzdni reklamacia z dovodu - chladnicka nechladi...zly slaby termostat...

Laďka Jsem spokojena s celkovým designem. Lednice má dle mých představ dostatek místa v mrazícím prostoru. Nevyhovuje mi pouhých 6 důlků na vajíčka. Zklamaly mě plastové zásuvky v mrazáku. U předchozí lednice též typ Whirpool byly zásuvky masivnější.

Jan Vaníček Lednice mi zpočátku přišla, že moc nechladí, tak jsem tam vyzkoušel dát teploměr a je to v pořádku. Na střední chlazení na termostatu je dole v lednici 5 stupňů a nahoře 7. Rozvržení polic je tak akorát vzhledem k velikosti lednice. Hlučnost je celkem v pohodě, když zapne tak je slyšet, ale jinak o ní nevim. Za ty prachy doufám, že pár let poběží :p

pepr Po čtrnácti dnech užívání mohu zatím kladně hodnotit nízkou hlučnost. Se spodní zásuvkou v chladničce se po naplnění špatně manipuluje, lepší by byly dvě menší zásuvky. Zásobník na lahve na dvířkách je příliš široký, chybí zde široké gumové těsnění na okraji zásobníku, které by lahve přidržovalo, dvířka je potřeba otevírat velmi opatrně, jinak se lahve překlopí ven. Osvětlení chladničky je na boku, po zaplnění chladničky je světlo zakryté a špatně osvětluje prostor chladničky. U staré chladničky bylo osvětlení vpředu nahoře, což bylo více vyhovující. Horní přihrádka v mrazáku není šuplík, ale vyklápěcí dvířka, což velmi ztěžuje uskladnění potravin a následnou manipulaci s nimi. Všechno se sype ven, pro vyjmutí potravin uskladněných vzadu nutno téměř celou přihrádku vyskládat ven.

+ Přidat hodnocení více...