WHIRLPOOL WBE 3112

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1305269/whirlpool-wbe-3112.jpg

    0

* Kategorie kombinovaná Vlastnosti * Energetická třída A+ * Klimatická třída N-ST * Spotřeba energie 0,78 kWh/24 h * Spotřeba energie (rok) 285 kWh/rok * Celkový objem 318 l * Využitelný objem chladničky 195 l * Využitelný objem mrazničky 116 l * Celkový využitelný objem 311 l * Hlučnost 39 dB * Počet kompresoru 1 * »

Recenze WHIRLPOOL WBE 3112

Martin - design - hezky robustní design, dveře z nerezu, rám lednice je šedý. Dveře jsou z lesklého nerezu! (na obrazku vypadá matně) - vnitřní dělení je fajn - police na zeleninu se otevírá i při otevření dveří do 90°. Stejně tak i mrazíci boxy. - úchytky dveří - jsou pevné a z nerezu, při výšce 180cm se nemusím nahýbat. - hezký průhledný tvrdý plast přihrádek a skleněné police. - hlučnost - má poněkud vysokofrekvenční zvuk při práci kondenzátoru. Vydává i trochu skřípající, škrabající zvuk během chlazení. V klidu, když nepracuje je jinak nehlučná. - police na vejce - pouze 6ks (to je asi kvúli ergonomii a aby se police na zeleninu dala vytáhnout) - světlo uvnitř není LED - celkový design plastové krabičky na světlo působi trochu lacině.

Walden Jsem spokojen, výrobek splňuje účel. Cena a kvalita jsou v souladu.

JS design při chodu kompresoru v ledničce dost hlasitě "praská a píská"

kloudyna hezký design, Chladnička je docela dosti hlučná.

König Pavel chladí dobře, rychle, má moc hezký design, praktický vnitřek Při cyklu namražování (sepnutí motoru) se ozývají v chladícím potrubí trochu nestandardní zvuky, večer to bývá v blízkosti až trochu nepříjemné ...zvažuji o prověření reklamačním technikem ...jinak by byla super

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 71%

(12 recenzí)