Whirlpool WBE 3416W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1843867/whirlpool-wbe-3416w.jpg

    0
  • http://www.elektro-internet.cz/img/galery/default/1_450782.jpg

Typ volně stojící Kategorie kombinovaná Vlastnosti Energetická třída: A+ Klimatická třída: N-ST Spotřeba energie (rok): 308 kWh/rok Celkový objem: 352 l »

Recenze Whirlpool WBE 3416W

mari Nízká cena, dostačující na občasné použití sušičky Program na vlnu není příliš funkční - napouští se při něm málo vody a prádlo se u něj v podstatě vůbec nevypere, zůstává i v částech suché. Ostatní programy ok, jen je škoda že sušička nejde spustit samostatně, jen s nějakým pracím programem.

Olga A to je víc jak týden po aprílu.

Dana Přílišná hlučnost. Má mít 39dB, ale to nebude odpovídat. Nedovírají se automaticky dveře, musí se ručnš dovřít.Příliš malé osvětlení chladničky.

Irena V. Rozdělení vnitřního prostoru. Oproti předchozí kombinované ledničce vyšší hlučnost a poměrně špatné osvětlení vnitřního prostoru.

jamahyria Za ty peníze slušný kup.Veliký mrazák a ještě větší chladnička.Dokonce i led osvětlení. Ovládání termostatu se ovládá velice ztuha.

+ Přidat hodnocení více...

Srovnání cen Whirlpool WBE 3416W

Filtrovat:

Na trhu od roku: 2005

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Telefon pro objednávky: 725 171 025

Email pro objednávky: info@elektrointernet.cz

Do obchodu

Hodnocení produktu 80%

(5 recenzí)
  • Bezvadné hodnocení od Mari - chtěla jsem si koupit lednici, ale univerzální lednice i pro praní a sušení, to jen tak někdo nevyrobí.

  • Za ty peníze slušný kup.Veliký mrazák a ještě větší chladnička.Dokonce i led osvětlení.

  • Rozdělení vnitřního prostoru.