WHIRLPOOL WBE2614W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1869137/whirlpool-wbe2614w.jpg

    0

Kategorie kombinovaná Vlastnosti Energetická třída: A + Klimatická třída: N- ST Spotřeba energie (rok) 248 kWh/ rok Celkový objem: 272 l Využitelný objem chladničky: 189 l Využitelný objem »

Recenze WHIRLPOOL WBE2614W

žienka domáca Všetko bolo super.Dodávka oznámená vopred, termín a čas dodržaný takmer do minúty. Rýchle vybalenie, inštalácia a odvoz starého spotrebiča...Dodávateľom som nadmieru spokojná. k chladničke by som mala pripomienky: slabé osvetlenie, na tak veľkú chladničku (pre veľkú rodinu) priestor pre 6 vajec?, horný priečinok vo dverách je nepraktický (ak je plný, nedá sa otvoriť a drobnosti vypadávajú), priestor na ovocie a zeleninu by som rozdelila na 2 samostatné nádoby (aj z hygienického dôvodu). Aj predtým som mala Whirpool-ku, bola praktickejšia v ergonómii vnútorného vybavenia. Mala to, čo mi teraz chýba, čo kriti- zujem. Dizajnéri "inovujú", len aby mohli niečo vykázať?

carrie012 Je veľmi pekná, priestranná a má praktické rozloženie poličiek.

František To co od chladničky očekávám - chladí a mrazí Cena Tichý chod Osvětlení by mohlo být LED a ne žárovka Nejsou dobře vyřešené stupně na ovládání termostatu i když plynulá regulace tak je vidět jen nízký, střední a vysoký a mezitím nic Úložné prostory ve dveřích mohli být lepší a prostor na vajíčka (směšný) Box na zeleninu by mohl být půlený. Nedodáno avizované příslušenství (bohužel jsem si to při dodávce nezkontroloval) Držák na vajíčka nebyl dodán a plastové vzpěry dozadu na chladič byly asi na jiný typ lednice- nesedí.- ale to jsou prkotiny!!! Na funkci to nevadí Mrazák! - Nikde není uvedeno!!!!!!!, že šuplík je jen jeden a to dole, nahoře je pouze vyklápěcí víko, které je odnímatelné,což je dobře (asi kvůli odmražení) ,ale při normálním používání vypadává. Potraviny se musí v horní části mrazáku vkládat přímo na mrazící rošt. což mi dosti vadí!!!! Hodně špatný popis zboží!!!!! Funkčně - OK

kacka opravdu velký prostor i mrazák slabé osvětlení, vyšší hlučnost při spínání, malý zásobník na vejce

Renáta Lednička objemově pro dva lidi naprosto vyhovující. Dobře uspořádaný vnitřek. Malinko hlučnější když spíná, ale jinak maximální spokojenost.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 84%

(5 recenzí)