WHIRLPOOL WBE31138 A + +WF

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1741540/whirlpool-wbe31138-a-wf.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce chladničky: kombinovaná Dveře: plné dveře Typ chlazení: 1 - kompresorová Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole Objem celkem užitný (l): 322 Objem chladničky užitný (l): 194 Objem mrazničky užitný (l): 111 Klimatická třída: N; ST Hvězdičkové označení mrazícího prostoru: ** Mrazící »

Recenze WHIRLPOOL WBE31138 A + +WF

vera výrobek má zatím velmi tichý chod,dobře se ovládá a je zskladný. Na bližší hodnocení je zatím brzy,nebot ho mám krátce. Zásuvky v mrazáku by mohly být z pevnějšího materiálu,nebot když jsou plné,tak mám obavy,že prasknou.

Ivan Základní funkce kombinované chladničky je dobrá, na hodnocení spolehlivosti výrobku je ještě příliš brzy. Velmi praktická jsou poměrně robustní madla pro otevírání a zavírání dveří. K výrobku je přibaleno velké množství tištěného materiálu, ze kterého lze vyzískat jen velmi málo užitečných informací. Návod k použití je příliš všeobecný, nikde jsem například nenalezl technickou specifikaci, zcela záhadná je činnost (spíše nečinnost!!!) vestavěného ventilátoru apod. Doporučený odkaz na internet mě neuspokojil.

fojtová se vším vše vyhovuje

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 66%

(3 recenze)