Whirlpool WBE3352 A+NFCX

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1583495/whirlpool-wbe3352-anfcx.jpg

    0

Typ volně stojící Kategorie kombinovaná Vlastnosti * 6. Smysl * No Frost * Fresh Control * Anti Bacterial * Energetická třída: A+ * Klimatická třída: N-T * Spotřeba energie: 0,85 kWh/24 h * Spotřeba energie (rok): 310 kWh/rok * Celkový objem: 352 l * Využitelný objem chladničky: 223 l * Využitelný objem »

Recenze Whirlpool WBE3352 A+NFCX

gábina Lednici jsem si vybrala podle toho co umí a tahle je opravdu chytrá jak o ní píší.Velké + je to,že potraviny vůbec neosychají ,takže žádné balení potravin není nutné.No ale nejvíc mě těší beznámrazový mrazák,už žádné odmrazování :-) .Od datartu nám při přívozu přehodily u lednice dveře,takže úpná spokojenost. V lednici mohlo být o jednu skleněnou polici víc.Šuplíky do mrazáku se také nedávají zrovna nejlépe,prostření je sice pěkně velikej,ale narovnat ho venku plný ,tak pak je to umění ho tam dát zpět. Hlučnost lednice je taky docela nepříjemná,dělá takové pazvuky,ještě že máme kuchyň oddělenou od obýváku.

zdemas spokojeni nic

Richard Kraus Velký prostor a přehlednost lednice Dostatečně velký mrazák s prostornými šuplíky Air filter Jednoduché ovládání Dobře využitené místo ve dveřích (dá se nepěchovat každý kousek) Dobře využitelné místo v policích Velký "šuplík" na ovoce a zeleninu, který skutečně funguje (udržuje čerstvé) Indikátor správné teploty vzhledem k okolí a naplněnosti lednice Žádné zbytečné displeje a žádná poruchová elektronika navíc Pěkná barva :)) Hluk v této cenové kategorii nikterak rušivý (dražší lednice jsou možná tišší, ale nestěžuji si) Dle mého dobrý poměr cena / výkon Zatím nic

Pe interier, cena trochu ten šum při chlazení, ale není to nic zásadního

+ Přidat hodnocení